AKO NAKUPOVAŤ
Ako nakupovať

Kto môže nakupovať v e-shope LIVIO fabrics

LIVIO fabrics je veľkoobchodný e-shop, určený pre podnikateľov. Prístup do e-shopu získate po registrácii a následnom zaslaní vášho Živnostenského oprávnenia alebo výpisu z Obchodného registra mailom na: info@livio.sk.

 

Množstvá

Väčšina látok sa objednáva v množstve 13,7m, čo je jedna celá rolka (15yd). Niektoré látky, ktoré sú skladom, ponúkame v polrolkách, môžete teda objednať 6,85m. U niektorých výrobcov je možné objednať 8m alebo 15m náviny. Informácie o návinoch sú uvedené v popise každej látky.

 

Termíny dodania

Väčšina tovaru v e-shope www.livio.sk je na objednávku, časť je skladom, k odberu ihneď.

V úvode každej kolekcie je uvedené, kedy bude dostupná. Tento termín znamená, kedy bude kolekcia dodaná výrobcovi. K nám sa kolekcia dostane cca o 2-3 týždne po tomto uvedení na trh. Neobjednávame však všetky kolekcie, preto ak máte o niektorú záujem, určite si ju u nás predobjednajte.

Ak je kolekcia už dostupná, ale nemáme ju skladom, tovar je potrebné objednať a jeho dodanie trvá cca 8-10 týždňov od zadania vašej objednávky. Objednávku v našom e-shope môžete zadať aj vtedy, keď tovar nie je skladom.

Po odoslaní vašej objednávky zistíme dostupnosť tovaru u výrobcu. U aktuálnych kolekcií sa niekedy môže stať, že niektoré vzory sú už vypredané a nedajú sa doobjednať. S úhradou za tovar preto vyčkajte, kým vám nepošleme faktúru.

O dostupnosti tovaru a termínoch dodania vás budeme bezodkladne informovať.

 

Úhrada faktúry

Faktúru vystavujeme po tom, ako obdržíme od výrobcu potvrdenie dostupnosti všetkých vami objednaných vzorov. Faktúru, prosím, uhraďte do 5 pracovných dní od jej vystavenia.

V rámci SR a ČR je možné za tovar zaplatiť aj na dobierku kuriérovi. Pri neprevzatí dobierky si predávajúci vyhradzuje právo vymáhať vzniknutú újmu.

 

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť

mailom: info@livio.sk

alebo telefonicky: +421 905 557 468

NDY3OGJhOD